عضویت ویژه

VIP REGISTRATION

به دنبال توافقات انجام شده فی ما بین مقامات ارشد کشور ایران و قطر، سازمان توسعه تجارت ایران (TPO) و مرکز مالی قطر (QFC) به منظور شناسایی کالاهای صادراتی و وارداتی و سرمایه گذاری بین دو کشور، همچنین صادرات مجدد از قطر به سایر کشورها توافقهایی صورت گرفته است که بر این اساس مجوز تاسیس مرکز تجاری ایران قطر IQTC از سوی سازمان توسعه تجارت ایران در تاریخ 1401/01/31 صادر گردیده است.

اهداف مرکز تجاری ایران قطر

  • توسعه روابط تجاری
  • تسهیل فرایند تجارت بین دو کشور
  • ایجاد روابط اقتصادی
  • استفاده متقابل از توانمندی های طرفین
  • تشکیل کنسرسیوم های تجاری، تولیدی و دانش بنیان و سرمایه گذاری مشترک
  • ایجاد کانال ارتباطی با سایر تشکل های تجاری بین المللی
  • حمایت و پشتیبانی مالی، حقوقی و فنی از اعضای مرکز
  • شبکه اطلاع رسانی جامع

برای مشاهده شرح کامل خدمات اینجا کلیک کنید.

عضویت در مرکز تجاری ایران و قطر

ثبت نام شرکت ها در وب سایت مرکز، رایگان است؛ همچنینبه جهت رفاه حال تجار امکان استفاده از خدمات VIP جهت مشتریان ویژه به همراه مشاوره و ثبت نام نیز فراهم گردیده است. با استفاده از سرویس VIP، مجموعه شما به سرعت در مرکز تجاری ثبت نام شده و در تکمیل کلیه فرایند های ثبت نام کارشناس ویژه مرکز، شما را راهنمایی خواهد نمود.

شایان ذکر است جهت رجیستری در شورای بازرگانی قطر و ایران، پس از تایید مدارک نماینده یا وکیل رسمی شرکت می بایست با مراجعه حضوری به دفتر QITBC واقع در ساختمان مرکزی QFC شهر دوحه، اصل مدارک شرکت را جهت تایید نهایی به رویت کارشناس مربوطه رسانده و فرم های رجیستری موجود را امضا نماید. اعضای VIP از خدمات وکیل قطری بصورت رایگان جهت ثبت نام نهایی در شورای بازرگانی بهره مند بوده و نیازی به اعزام نماینده به دوحه نخواهند داشت. همچنین امکان برگزاری جلسات مشاوره حضوری نیز در صورت نیاز، فراهم خواهد شد و صدور کارت عضویت Vip علاوه بر اینکه به مجموعه شما امکان استفاده از خدمات مرکز تجاری را می‌دهد، در پروسه رجیستری در  Qatar Iran Trade Business Council  (شورای بازرگانی قطر و ایران ) شرکت شما را ساپورت خواهد نمود که بهره مندی از خدمات گسترده بین المللی شورای بازرگانی قطر از جمله جذب منابع مالی خارجی و فاینانس پروژه های معتبرداخلی توسط سرمایه گذاران قطری نیز در دسترس اعضای شورای بازرگانی قطر  قرار خواهد گرفت .

شرکت هایی که تمایل دارند با گذر از پل این مرکز به بازار قطر مرتبط گردند، می توانند با بارگذاری مدارک و تکمیل فرایند ثبت نام، خود را در زمره شرکت های علاقه مند به ارتباط موثر تجاری با تجار قطری معرفی نموده و از دسترسی به خدمات ارزنده آن بهره مند گردند .

خدمات قابل ارائه مرکز تجاری ایران و قطر بسیار گسترده بوده  که می توان تنها به عنوان نمونه به موارد زیر اشاره نمود:

–     مشاوره عمومی و تخصصی بازرگانی در زمینه های گوناگون همچون صادرات، واردات بین المللی در ایران و صادرات مجدد از قطر به سایر کشور ها.

–     شناسایی منابع معتبر در حوزه تجارت بین المللی که کلید ورود به بازارهای جهانی است

ویژه اعضای VIP مرکز تجاری ایران و قطر

–     مشاوره در حوزه سرمایه گذاری و جذب سرمایه از قطر یا فراهم آوردن امکان سرمایه گذاری از جمله تهیه زمین، اخذ مجوز تولید و تسهیلات بانکی در قطر و فاینانس پروژه های معتبر و پربازده داخل کشور، همچنین تولید با برند مشترک .

  اگر بخواهیم بازرگانی و همه پروسه های پیچیده آن را تنها در یک عبارت ، نمایش دهیم؛ شاید عبارت “گفتگو، اعتماد و استفاده ار فرصت ها ” بهترین گزینه باشد. مرکز تجاری ایران و قطر بر پایه همین چشم انداز، همواره آماده شنیدن دیدگاه های کارآفرینان گرانمایه است. همین امروز از این فرصت استفاده نموده و به ما بپیوندید تا توانایی شما در آیینه بازرگانی جهان به زیبایی، بازتاب یابد.

به منظور پیوستن به مرکز تجاری ایران و قطر می توانید از طریق لینک های زیر اقدام به ثبت نام در این مجموعه نمایید.